Strony internetowe systemy e-commerce

Projekty graficzne i wdrożenie

Strony internetowe przygotowywane przez nas, tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami i według aktualnie obowiązujących standardów. Gwarantujemy poprawne funkcjonowanie strony zarówno na smartfonach, tabletach jak i monitorach wysokiej rozdzielczości.

Projektujemy skuteczne wizualnie projekty graficzne i layouty. Opracowujemy strategię komunikacyjną poprzedzoną spotkaniami warsztatowymi w Twojej firmie. Naszym celem jest zudowanie świadomości Twojej marki poprzez wszelkie działania podejmowane na potrzeby budowy, poprawy lub rozbudowy Twojej strony www lub sklepu internernetowego.

Optymalizacja stron www /internetowych

Pozycjonowanie i SEO

Optymalizacja witryny internetowej to proces korzystania z narzędzi i zaawansowanych strategii w celu poprawy wydajności witryny, dalszego zwiększania ruchu, zwiększania liczby konwersji i zwiększania przychodów. Najistotniejsze działania SEO jakie proponujemy naszym Klientom to Optymalizacja strony pod wyszukiwarki i urządzenia mobilne a także dostosowanie tekstów pod standardy SEO. Dodatkowo poprawiamy prędkość stron i sklepów internetowych oraz optymalizujemy doświadczenie użytkownika w procesie odbioru Towjej marki.

Holistyczne podejście do optymalizacji witryny łączy różne dyscypliny, aby witryna działa idealnie we wszystkich obszarach.

Szkolenia stacjonarne i zdalne /z dofinansowaniem

Strony www i Marketing

Prowadzimy indywidualne i grupowe szkolenia z zakresu tworzenia stron internetowych od podstaw. Oferujemy szkolenie w trzech modułach: (1) tworzenie i obsługa strony internetowej opartej na silniku Wordpress (2) planowanie i wdrażanie strategii marketingowej istniejącej strony internetowej opartej na platformie Wordpress (3) budowa e-commerce z analityką i elementami pozycjonowania.

Szkolenia prowadzimy w formie zdlanej lub stacjonarnej w dedykowanej sali szkoleniowej. Uczestniczymy w projektach umożliwiających refundację kosztów szkolenia z środkow UE dla osób posiadającyh własne firmy lub zatrudnionych na umowe pracę.

Identyfikacja wizualna /branding

Logo + projekty web + dtp

Stworzymy kompleksową identyfikację wizualną dla Twojej marki. Zaprojektujemy dla Ciebie logo - podstawowy element identyfikacji, opracujemy materiały drukowane i grafiki dedykowane do publikacji w internecie.

Przygotujemy wizytówki, papier firmowy, teczki i katalogi. Możemy zaprojektować dla Ciebie stoisko targowe, branding całego lokalu a także akcydentalne realizacje graficzne. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednią drukarnię i zadbamy o standard przygotowania plików do druku. Działamy koncepcyjnie i holistycznie. Jasno określamy cele, by świadomie budować identyfikację Twojej firmy.

Płatne promowanie stron /sklepów w Google

Kampanie Google Ads

Nasza agencja posiada status Google Partner Premium 2022. Jest to elitarne grono ( 3% najlepszych agencji w Polsce) fachowców od Google Ads. Wykorzystując nasze umiejętności i potencjał Google Ads możesz znaleźć się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania już na samym starcie. Jeśli chcesz zwiększyć widoczność swojej strony lub sprzedaż w internecie, skontaktuj się z nami.

Pomagamy wdrożyć i poprawnie skonfigurować narzędzie Google Analytics. Konfigurujemy odpowiednie filtry profili, cele i zdarzenia, segmenty użytkowników.

Strategia i komunikacja wizualna

Świadomość własnej marki

Oferujemy usługę warsztatową polegającą na zaprojektowaniu i wdrożeniu na Twojej istniejącej stronie lub sklepie zupełnie nowej strategii komunikacyjnej, wyrażającej się w przyjętym modelu kompozycyjnym, strukturze i sposobie łączenia multimodalnego tworzywa. Przekaz na stronie internetowej czy e-commerce wyróżniamy na tle innych, prezentujących podobny produkt czy usługę, aby zainteresować odbiorcę i zostać zapamiętanym.

Skuteczny przekaz to dobrze opracowana komunikacja wizualna, w której treść płynnie koresponduje z obrazem. Projektujemy doświadczenie użytkownika, przewidując mechanizmy i ścieżki odbioru komunikatoów internetowych.

Wydajny i szybki serwer

Oferujemy miejsce na serwerach współdzielonych dla małych firm oraz serwery z dedykowanymi rozwiąznaiami dla dużych firm i korporacji. Rozpoznamy Twoje potrzeby i pomożemy podjąć najlepszą decyzję.

Hosting - rozwiązania Cloud

Rozwiązania Cloud (chmurowe) są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem przez firmy dla swoich usług. Rozwiązania Cloud umożliwiają firmą skoncentrować się na na tym, co naprawdę istotne dla ich biznesu.

Rozwiązania te pozwalają przede wszystkim płynnie przejść od kosztów inwestycyjnych do kosztów operacyjnych. W takim modelu bardzo szybko można zbudować optymalne środowisko na żądanie, do którego dostęp będzie w zasadzie natychmiastowy.

Pracujemy z rozwiązaniami chmurowymi Amazon AWS oraz Microsoft Azure. Pomożemy Ci przenieść swoją lokalną infrastrukturę lub pojedyncze rozwiązanie/usługę do chmury lub pomożemy zaprojektować całkiem nowe rzeczy nad którymi dopiero pracujesz.

Wykorzystywane obecnie rozwiązania Cloud:

1) Dysk w chmurze - przechowywanie danych zarówno przez pojedyncze osoby, jak i grupy osób, które pracują na wspólnych zasobach i na wspólnych dokumentach np. tworząc je lub edytując
2) Dokumentacja - prowadzenie wszelkiego rodzaju notatek, dokumentacji, zapisów
3) Wykonywanie kopii bezpieczeństwa i archiwizacja danych firmowych - rozwiązania Cloud oferują naprawdę bardzo szerokie możliwości w tym zakresie
4) Odtwarzanie firmowych danych po awarii (Disaster Recovery)
5) Bazy danych - auto-skalowanie i replikacja oraz wysoka dostępność praktycznie każdego liczącego się silnika bazodanowego wiodących producentów
6) Rozpraszanie danych czyli Content Delivery Network (CDN)
7) Poczta elektroniczna
8) Narzędzia Biurowe i komunikacja
9) Środowisko dla developerów i testerów
i wiele, wiele innych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Projektowanie i analiza
Pomożemy Ci zaprojektować wysokowydajne i auto-skalowane środowisko sieciowe i serwerowe na potrzeby Twoich danych firmowych. Przeanalizujemy stan obecny lub projektowy i wskażemy ewentualne sposoby na poprawienie niezawodności, bezpieczeństwa oraz ewentualnego zmniejszenie kosztów.
Migracja (całościowa lub częściowa) infrastruktury lokalnej do chmury (AWS lub Azure).
Przeprowadzimy audyt infrastruktury lokalnej, wykonamy projekt wraz z planem migracji Twoich systemów lokalnych do chmury.
Bezpieczeństwo
Przeprowadzimy bezpieczną migrację, wykonamy audyt i przegląda Twojej infrastruktury sieci oraz usług pod tym kątem. Pomożemy zoptymalizować koszty związane z podnoszeniem bezpieczeństwa Twoich danych.
Systemy rozproszone i auto-skalująca się
Pomożemy zbudować Ci wydajną infrastrukturę sieciową i serwerową zlokalizowaną na różnych kontynentach a dodatkowo skonfigurować ją na potrzeby automatycznego skalowania w celu zwiększenia dostępności i niezawodności przetwarzanych danych.