Szkolenia i kursy dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych

Organizujemy kursy i szkolenia dla firm, organizacji, a także osób fizycznych zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Na naszych kursach nauczysz się wykonywać od podstaw strony internetowe oparte na silniku Wordpress, a jeśli posiadasz już swoją stronę i chcesz nią zarządzać samodzielnie - możemy nauczyć cię jak samodzielnie opracować i wdrożyć nową strategię. Strony oparte o system Wordpress możesz rozwijać we własnym zakresie o nowe funkcjonalności. Na szkoleniu dowiesz się jakie są możliwości i które są odpowiednie dla Twojego biznesu.

Szkolenia w formie stacjonarnej odbywają się w dedykowanej sali szkoleniowej znajdującej się w ściślym centrum Zielonej Góry, na deptaku przy ul. Niepodległości 16/5. Szkolenia stacjonarne dedykowane są dla grupy minimum trzyosobowej. Nauka tworzenia stron internetowych w formie zdalnej - dedykowana jest nawet dla jednej osoby.

Modułowe szkolenia z tworzenia stron internetowych i systemów e-commerce z dofinansowaniem

Uczestniczymy w projektach umożliwiających refundację kosztów szkolenia z środkow Unii Europejskiej dla osób posiadającyh własne firmy lub osób fizycznych zatrudnionych na umowe pracę. Organizacją dotowanych usług rozwojowych zajmuje się nasz zaufany partner bizesowy, który przeprowadzi Cię bezpiecznie przez całą procedurę i pomoże w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości do 80% wartości szkolenia.

Dzięki naszym kursom możesz przeszkolić swoich pracowników lub samemu skorzystać z kursów. To również idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się przebranżowić i nie posiadają dużego budżetu. Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pomożemy dobrać odpowiednie szkolenie, a jeśli jesteś zaintersowany konkrentą wiedzą - możemy dla Ciebie przygotować indywidualny harmonogram.

Szkolenia marketingowe na 3 poziomach

Wybierz szkolenie dostosowane do Twoich umiejętności i potrzeb:
(1) Dla początkujących: tworzenie i obsługa strony internetowej opartej na silniku Wordpress.
(2) Dla średniozaawansowanych: planowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla istniejącej strony internetowej opartej na platformie Wordpress
(3) Dla zaawansowanych: budowa e-commerce z analityką i elementami pozycjonowania.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z innego zakresu, ale korespondującego z naszą ofertą - skontaktuj się z nami: +48 888 520 051.